• nobat@parmisdental.ir
  • 051-36635003

لمینت در مشهد


لمینت دندان

لمینت دندان در مشهد دندانپزشکی پارمیس

امروزه زیبایی در بین افراد زیادی جزء الزامات شده و اکثر مردم بیشتر از گذشته به زیبایی خود اهمیت میدهند و تاثیر زیبایی بر اعتماد به نفس ، کار ، روابط و …. را به خوبی درک میکنند .

در صورت هر فرد دندان  ، نقش کوچک اما بسیار مهمی را در زیبایی فرد ایفا میکند همچنین به گفته ی محققین و متخصصین مد و زیبایی حدود ۳۰% از زیبایی صورت مربوط به لبخند ؛ دندان ها سهمی حدود ۸۰ درصد در زیبایی لبخند دارند.

لمینت در مشهد
دندانپزشکی در مشهد لمنت درمشهد دندانپزشکی پارمیس

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان در واقع لایه ای نازک از جنس سرامیک یا کامپوزیتی است که بسته با انتخاب شما جهت طراحی لبخندی زیبا و اصلاح مواردی چون بدرنگی و بدفرمی دندان ها بر روی دندان های شما طراحی و قرار میگیرد .

با در نظر گرفتن مواردی همچون لمینت سرامیکی که احتمال به تراش دندان وجود دارد بهتر است که در انتخاب کلینیک و پزشک کمی دقت بیشتری به خرج بدهیم .

کلینیک دندانپزشکی پارمیس جزء سه کلینیک برتر در مشهد از جهت تجهیزات ،تیم  پزشکی و متخصصین مجرب ، مشتری مداری حرفه ای ، ارائه ی کیفیت عالی و قیمت مناسب میباشد .

مرکز دندانپزشکی پارمیس با تضمین اطمینان خاطر برای شما عزیزان امادگی این را دارد که با بهترین کیفیت لمینت دندان را برای متقاضیان انجام دهد .

مراکز دندانپزشکی در مشهد روز به روز درحال افزایش هستند.اما متخصصین در بحث زیبایی بسیار کم هستند ، که فقط در تعدادی از کلینیک ها متخصصین با تجربه و خبره وجود دارند کلینیک دندانپزشکی پارمیس خوشبختانه با سابقه کاری که داره و با اعتبار خود توانسته در بخش زیبایی بهترین متخصصین در مشهد و حتی ایران را جذب کند تا به شما عزیزان خدماتی با کیفیت همچنین قیمت مناسب ارائه بدهد.

لمینت در مشهد


دندانپزشکی پارمیس
لمینت در مشهد دندانپزشکی پارمیس

انواع لمینت و قیمت ها :

ما دو نوع لمینت (ونیر ) داریم

لمینت سرامیکی و کامپوزیتی

معرفی لمینت سرامیکی :

همانطور که از اسمش پیداس لمینت سرامیکی از جنس سرامیک ساخته میشوند و ثبات رنگ و دوام انها نسبت به لمینت کامپوزیتی بسیار بیشتر میباشد در جلسه ی اول بعد از قالب گیری از دندان در لابراتور ساخته خواهد شد و در جلسه دوم بر روی دندان های شما قرار خواهد گرفت . یکی از دلایلی که باعث افزایش قیمت لمینت سرامیکی نسبت به کامپوریتی هست ، جنس مواد سفارشی میباشد و توسط لابراتور ساخته میشود .


معرفی لمینت کامپوزیتی :

لمینت کامپوزیتی نسبت به سرامیکی از تنوع رنگ بیشتر برخوردار میباشد همچنین نیاز به تراش کمتری دارد و پوئن مثبت دیگری که دارد از نظر قیمتی ارزان تر از لمینت سرامیکی میباشد .

لمینت برای چه افرادی مناسب میباشد و به کار میرود ؟

۱٫افرادی که دچار برامدگی و فرورفتگی در دندان های خود هستند ، کسانی که دچار بد فرمی و بد شکلی دندان ها شده اند

۲٫افرادی که به زیبایی خود اهمیت زیادی میدهند

۳٫افرادی که نسبت به بهداشت دهان خود توجهی نداشتند و دندان های انها دچار بد رنگی شده

۴٫افرادی که دندانشان دچار شکستگی شده و خواهان ترمیم این مشکل هستند .

افرادی که از لمینت برای زیبایی لبخند و صورت خود استفاده می کنند دنبال برطرف کردن چند مشکل هستند ترک یا لپ پر شدگی دندان  فاصله بین دندان ها ، کجی و بد رنگی ذندان ها ……

لمینت برای چه افرادی مناسب نیست ؟

افرادی که دندان های انها اسیب زیادی دیده است برای مثلال پوسدگی زیادی در دندان های انها دیده میشود اینطور افراد باید در درجه اول نسبت به رفع مشکلات دندان های خود اقدام کنند .

در افرادی که مینای دندانشان تحلیل رفته که به اینطور افراد توصیه میشود که از روکش های دندان استفاده کنند.

و در اخر برای افرادی که مشکل ساییدن دندان هایشان روی هم را دارند به اصطلاح دندان قروچه ، زیرا بر اثر این عمل به لمینت اسیب میرسد و در نهایت باعث شکستن لمینت میشود .

مواظبت های بعد از انجام لمینت :

۱-استفاده از نخ ندان و مسواک به صورت مرتب و رعایت بهداشت دهان .همچنین استفاده از دهانشویه هایی که دندانپزشک به شما توصیه میکند.

۲-از وارد کردن ضربه و فشار به اجسام سخت با دندانی که درمان شده خود داری کنید مانند (دندان قروچه ، شکستن پوست پسته ، شکستن پوست فندق و ….) زیرا هزینه ی ترمیم دندان لمنت بسیار زیاد میباشد .

۳-استفاده ی کمتر از غذا و نوشیدنی های رنگ دار .

عمر لمینت بسته به مراقبت های شما دارد .یعنی هر چه مراقبت ها بیشتر باشد طول عمر بیشتری دارد .

اما در هر صورت این نکته را فراموش نکنید که طول عمرشان کمتر از دندان های اصلی شما میباشد و در هر صورت این روکش ها از بین میروند .

کلینیک دندان پزشکی پارمیس ادرس : ایران ، مشهد ، بین شریعتی ۱۱ و ۱۳ .

شماره تماس : ۰۵۱۳۶۶۳۵۰۰۳

کلینیک دندانپزشکی پارمیس یکی از باتجربه ترین کلینیک های لمینت در مشهد میباشد.

اینستاگرام 

ارتودنسی در مشهد

کانال تلگرام

به روزترین مطالب دندانپزشکی

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 9:30 - 21:00

مشهد شهرک غرب

بلوار شریعتی بین 11 و 13
آفر ویژه ارتودنسی: مبلغ استثنایی 4.900.000 بصورت تمام اقساط توسط متخصص ارتودنسی
تماس بگیرید